X Niedziela Zwykła 06.06.21r.

 X Niedziela Zwykłą  6.06. 21r.

  1. Przeżywamy oktawę Bożego Ciała, dziękujemy w tym czasie za dar ustanowienia Najśw. Sakramentu i możliwość codziennego karmienia się Ciałem Chrystusa.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w godny przebieg Ur. Bożego Ciała. Począwszy od pracy przy kościele, wykonania ołtarzy, girlandy i wszystkim, którzy trudzili się, by godnie przeżyć procesję: ochotniczej straży pożarnej z Objezierza i Nieczajny, bractwu św. Anny, niosącym feretrony, sztandary, baldachim, dzieciom – dziewczynkom i chłopcom i całej służbie liturgicznej. Proszę jeszcze o pomoc w oktawie – na zakończenie oktawy o wykonanie ołtarzy mieszkańców  Wargowo 2 i Żukowo.
  3. Proszę w tygodniu następujące wioski o asystę: niedziela Kowalewko i Wargowo; poniedziałek – Nieczajna; wtorek – Górka; środa – Ślepuchowo i Wymysłowo; czwartek i piątek – Objezierze.
  4. Kalendarz Liturgiczny : wtorek – św. Jadwigi Królowej; czwartek – św. Bogumiła.
  5. W piątek piękna Ur. Najśw. Serca Pana Jezusa i w sobotę Niepokalanego Serca Maryi. W piątek zapraszam dzieci, które rok temu były u 1-ej Komunii św. by po Mszy iść do Figury Pana Jezusa przy cmentarzu.
  6. A w sobotę zapraszam czcicieli Matki Bożej na godz. 9. Zapraszam również na g. 9,00 osoby starsze i chore do przyjęcia sakr. chorych. Caritas proszę pomoc w spotkaniu z chorymi.
  7. Można rezerwować na drugie  półrocze tego roku intencje za zmarłych i żywych
  8. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Nowak Karolina, st. wolny. zam. Chrustowo 22 i Myszkowski Daniel , st. wolny, zam. Urbanie 8A. – zap.II

Kowalski Wojciech, st. wolny, zam. Ślepuchowo i Prętczak Katarzyna, st. wolny, zam. Samołęż – zap. I