Ur. Zesłania ducha Świętego 23.05.21r.

 Niedziela Zesłania Ducha Świętego 23.5. 21r.

 1. Pokój i radość, jakie przynosi Jezus w dniu zmartwychwstania, są owocami Ducha Świętego. W poniedziałek Święto Matki Kościoła – Msze o g. 8,00 i 18,00.W przyszłą niedziele Ur. Najświętszej Trójcy.
 2. Kalendarz Liturgiczny : wtorek – św. Bedy Czcigodnego; środa – św. Filipa Neri; sobota – św. Urszuli Ledóchowskiej( patronki arch. ). W środę przypada Dzień Matki – polecamy Matce Bożej podczas Nowenny nasze żyjące Mamy, prosząc o potrzebne łaski i zdrowie, a dla  zmarłych prosimy o radość wieczną.( Można podawać jeszcze do Nowenny).
 3. W tygodniu w czwartek od. g. 17,00 adoracja Najśw. Sakramentu. Modlitwa wspólna w intencji chorych i cierpiących, w tym dniu Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego
 4. Można rezerwować na drugie  półrocze tego roku intencje za zmarłych i żywych
 5. W miesiącu maju okazja do spowiedzi św. przed nabożeństwem majowym.
 6. W piątek proszę na wspólną modlitwę 3 , 4 i 5 Różę Żywego Różańca.
 7. Postarajmy się codziennie odmawiać w miesiącu maju Litanię do NMP. W kościele nabożeństwo majowe pół godziny przed Mszą Św.
 8. Została odrestaurowana brama do kościoła. Według nowoczesnych metod została ocynkowana i na czarno proszkowana. Bóg zapłać składane ofiary przy daninie i pomoc w wykonaniu tego.
 9. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Cyryl Bździak, st. wolny, zam. Nieczajna i Anna Wesołowska, st. wolny, zam. Koło – zap. III

Weronika Frąckowiak, st. wolny, zam. Sławienko i Krzysztof Pasieta, st. wolny, zam. Falmierowo. – zap.III.

 1. Młodzież przygotowująca się  do sakramentu bierzmowania – głównie rok ur. 2005, proszę na spotkanie w sobotę na Msze św. i bezpośrednio po Mszy św.
 2. W tygodniu o g. 18,00 Nabożeństwo majowe i po nim Msza Św.