Niedziela Trójcy Przenajświętszej 12.06.22r.

 Niedziela Trójcy Przenajświetszej   12.06.2022r.

  1. Robiąc znak krzyża mówimy : „ W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego”. Cała zwróciła się do nas i zaangażowała w dzieło naszego zbawienia. Trójca
  2. Kalendarz liturgiczny : poniedziałek – św. Antoniego; wtorek – św. Michała Kozala; piątek – św. Alberta.
  3. W tygodniu bezpośrednio po Mszy Św. litania do Najśw. Serca Pana Jezusa, a we wtorek po Mszy rannej.
  4. W czwartek Ur. Bożego Ciała – Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa Pana. W środę na d. 17,00 zapraszam  dziewczynki na próbę do sypania kwiatków. Proszę szczególnie te komunijne, młodsze i starsze . Rodziców i dziadków , proszę aby ich zachęcić. Chłopcy mogą przyjść na próbę z dzwonkami. Proszę o pomoc starszych dziewczynek i pań.
  5. Msza św. w Ur. Bożego Ciała o g. 8,00. Następnie o g.10,00 i o 10,30 wyruszy procesja Eucharystyczna. Po zakończeniu procesji  na zakończenie ok. g. 12 Msza św. Trasa , jak w poprzednich latach. O przygotowanie ołtarzy , proszę:

I – mieszkańców Wymysłowa II – Objezierza 38 III – mieszkańców Objezierza 31 IV – mieszkańców Ślepuchowa.

O przygotowanie wejścia do kościoła, proszę mieszkańców Nieczajny. Proszę tez o obecność bractwa św. Anny , o stosowna pomoc Strażaków. O niesienie sztandarów i feretronów. Postarajmy się również udekorować nasze domy.

  1. O asystę proszę parafian: piątek – Chrustowo i Sławienko, sobota- Żukowo; niedziela – Kowalewko i Wargowo; poniedziałek – Nieczajna; wtorek – Górka; środa- Ślepuchowo i Wymysłowo; czwartek i piątek – Objezierze.
  2. Dziś w parafii odbywa się wizytacja w przeprowadzana przez ks. Biskupa Grzegorza Balcerka. Proszę, aby udekorować domy , figury i krzyże przy wioskach. Ks. Bp  przyjedzie pod koniec Mszy o g. 10 i wygłosi Słowo Boże. Będzie Celebrował Msze św. o g. 11,30 .
  3. Dziękujemy ks. Bp Grzegorzowi Balcerkowi za przeprowadzoną tydzień temu wizytację parafii. Dziękuję wszystkim parafianom i grupom, które pomogły we wspólnym przeżyciu tego dnia.
  4. Proszę od poniedziałku rezerwować intencje za zmarłych i w pozostałych intencjach na drugie półrocze 2022r.