IV Niedziela Adwentu 19.12.21r.

IV Niedziela Adwentu   19.12. 21r.

 1. Ewangelia nam ukazuje spotkanie Maryi z krewną św. Elżbietą, było równocześnie spotkanie Św. Jana Chrzciciela z Jezusem.
 2. W tym tygodniu kończymy Msze Św. Roratnie związane z Matką Bożą. Na ostatnie spotkanie z dziećmi – zapraszam w środę o g.17,00.
 3. Kalendarz Liturgiczny: wtorek – św. Piotra Kanizjusza.
 4. W czwartek okazja do spowiedzi od g. 17,00 do 19. W piątek Wigilia. Zadbajmy o tradycyjną chrześcijańską, bez alkoholu i z zachowaniem postnego charakteru. Postarajmy się przeżyć Święta w stanie Łaski uświęcającej, aby przystąpić do Stołu Pańskiego.
 5. Bóg zapłać wszystkim osobom, które pomogły rozprowadzić opłatki i świece na stół wigilijny. Może jeszcze trzeba dostarczyć niektórym chorym czy starszym Bóz zapłać za wszystkie składane przy tej okazji ofiary.
 6. Chorych ze stałej listy odwiedzę w pierwsze Święto w sobotę po Mszy południowej. Jeśli ktoś rezygnuje albo jest nowa osoba, to proszę zgłosić w zakrystii.
 7. Pasterka będzie o g. 23,00 i  Msze w pierwsze święto o g. 10,00 i 11,30; w niedzielę normalnie o g. : 8 ,10 i 11,30.
 8. W przyszłą niedzielę jest Świętej rodziny Jezusa Maryi i Józefa. W tym dniu poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do 1-ej Komunii Św. NA Mszy o g. 11,30
 9. Po Mszy i w biurze można rezerwować Msze Św. na pierwsze półrocze Nowego Roku 2022.
 10. Dziękuje za ofiary złożone w ramach składki remontowej.
 11. W tygodniu pożegnaliśmy śp. Andrzeja Hildebrandta z Objezierza, Adama Klimas z Objezierza i róże Wojnowską w Górki. Wieczny odpoczynek…..