I Niedziela Adwentu 29.11.21r.

 I Niedziela Adwentu   28.11.21r.

 1. Niedziela Rozpoczynamy czas Adwentu, mający pomóc nam przygotować się na Ur. Bożego narodzeni i na powtórne przyjście Jezusa.
 2. Zapraszam do duchowego przygotowania poprzez Msze Roratnie. Proszę rodziców i dziadków o przyjście z dziećmi i wnukami. Msze roratnie o Matce Bożej w poniedziałek, środę i w sobotę rano o g. 7,00. Dla najmłodszych dzieci spotkania  z samą czytanką w czwartek i piątek o g. 17,00.
 3. Kalendarz Liturgiczny : wtorek – św. Andrzeja Boboli; czwartek – św. Rafała Chylińskiego; sobota – św. Barbary
 4. Do dziękczynienia za zbiory zapraszam w środę mieszkańców Objezierza, prosząc o Boże Błogosławieństwo w pracy i w codziennym życiu .
 5. W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu o g.17,00 – modlimy się o nowe powołania do służby w koścele.
 6. W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca grudnia. W piątek od g. 8,00 objazd chorych.. Od 17,30 okazja do spowiedzi św. Oddajemy i powierzamy się Najśw. Sercu Pana Jezusa. W sobotę Msza o g.7  i różaniec z okazji 1-ej soboty.
 7. Po Mszy i w biurze można rezerwować Msze Św. na pierwsze półrocze Nowego Roku 2022.
 8. Proszę w miarę możliwości o zabieranie śmieci z cmentarza ze sobą lub składanie bardziej ofiary na Msze za zmarłych lub na biedne potrzebujące dzieci w krajach misyjnych.
 9. Za tydzień zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
 10. W przyszłą niedziele poświecenie opłatków na stół wigilijny i będzie można zakupić świece Caritas na stół wigilijny. ( duże 18 zł i małe 9 zł. ).
 11. Podziękowanie wszystkim, którzy w przygotowaniu, przyjęciu i pożegnaniu Matki Bożej w wizerunku Jasnogórskim.