4 Niedziela Wielkanocna 8.5.22r.

4 Niedziela Wielkanocy  8.5. 2022r.

  1. Dziś niedziela Dobrego Pasterza – dzień szczególnej modlitwy za powołanych do kapłaństwa, ale również o nowe powołania z parafii. Chrystus mówi „ bo Ja i Ojciec jedno jesteśmy „ – nikt nie może nas wyrwać z reki Boga Ojca.
  2. Kalendarz liturgiczny : poniedziałek- św. Stanisława, głównego patrona Polski; piątek – NMP z Fatimy; środa – św. Macieja ap.
  3. Postarajmy się w miesiącu maju mieć czas dla Matki Bożej. W bardzo mało jest uczestników. Zapraszam, aby przychodzić na same nabożeństwo z dziećmi i wnukami.( nie ma  konieczności pozostawania na Mszy Św. ).
  4. Rozpocznę majowe w poszczególnych wioskach w tych miejscach, w których poprzednio odbywały sie o g.20,00: poniedziałek – Chrustowo; czwartek – Sławienko; piątek – Wymysłowo. ( przy krzyżach ).
  5. W środę możemy polecać się wszyscy Matce Bożej NP, a we wtorek majowe po rannej Mszy Św. o g.8,00.
  6. W czwartek adoracja od g. 17,00 w intencji rodzin i przygotowujących się do małżeństwa i za inne związki, aby podjęły decyzję o zawarciu sakramentu małżeństwa.
  7. W niedzielę za tydzień będziemy przeżywać w parafii na Mszy o 11,30 Ur. I –ej Komunii Św. Otoczmy ich naszą modlitwą. Spowiedź dzieci i ich rodzin dla 1-ej grupy od g.9,00 i dla 2-ej grupy od g. 9,45.
  8. Intencja dla Róż na miesiąc maj: „ Módlmy się, aby ludzie młodzi, powołani do pełni życia, odkryli w Maryi wzór słuchania, głębię rozeznawania , odwagę wiary oraz poświęcenie w służbie”.