29 Niedziela zwykła 18.10.20 r.

29  Niedziela Zwykła 18.10.20.

 1. W trzecią niedzielę października obchodzimy Światową Niedzielę Misyjną. Pamiętamy o wszystkich misjonarzach, duchownych i świeckich, polecamy ich w naszych modlitwach i wspieramy ich materialnie. Mamy również sami pamietać o naszym powołaniu do misji, które wynika z sakramentu chrztu świętego.
 2. W środę i piątek zapraszam do różańca najmłodszych na g. 17,00. W czwartek szczególnie, by podziękować za dar życia św. Jana Pawła II i przez niego wypraszać szczególne łaski.
 3. W kalendarzu liturgicznym: poniedziałek – św. Pawła od Krzyża; św. Jana Kantego; czwartek –św. Jana Pawła II; piątek – św. Jana Kapistrana; sobota – św. Antoniego Clareta.
 4. W przyszłą niedzielę rocznica poświęcenia kościoła
 5. Zapraszam do adoracji Najśw. Sakramentu w czwartek o g. 17,00 i piątek od g. 17, 00. W 3-ci  czwartek modlimy się za dzieci i młodzież. W  piątek w czasie adoracji powierzamy siebie i parafię  Bożemu Miłosierdziu.
 6. W najbliższa środę zapraszam na Nowennę mieszkańców Objezierza, będziemy modlić się o Boże Błogosławieństwo w pracy i codziennym życiu.
 7. W piątek proszę na Mszę i spotkanie kolejne młodzież z 1-ej klasy szkoły ponad podstawowej – związane z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania.
 8. W tygodniu proszę rezerwować za wszystkich zmarłych intencje na 1- sze półrocze 2021 r, codziennie po Mszy . W czwartek można w ciągu dnia od 10 do 12 i od 15 do 17.
 9. Można wypisywać kartki z wymiankami za naszych bliskich i dalszych zmarłych. Proszę – aby wkładać na Miarę możliwości minimum po 20 zł. Musimy zakupić na cmentarz kontener na śmieci, a opłaty po Wszystkich Świętych za wszystkie śmieci są stosunkowo duże do ofiarności.
 10. W kościele trwa renowacja ławek – wymaga to najpierw usunięcia z każdej ławki starych zszywaczy ( zdarza się powyżej 50 w jednej ławce), usunięcia starych przylepców, wyszlifowania szczególnie części dolnej od nóg, pomalowania i na końcu zabezpieczenia dolnej części od nóg bezbarwnym lakierem. Część poduszek trezba oczyścić od wosku..
 11. W tygodniu Msze o g. 18 i we wtorek o g. 8,00.